Výběr jazyka:
BB agency
BB agency
BB agency

O nás

Czech-french connexion

Nabízíme poradenství a zprostředkovatelské služby mezi Českou republikou a Francií pro potravinářské odvětví.

Okruh našich činností se soustřeďuje na:

  • Poradenství v potravinářském odvětví
  • Obchodní zastoupení, zajištění dodavatelů
  • Překladatelství a tlumočení, odborné texty a články

Při práci na projektech či jednotlivých objednávkách využíváme dlouholeté praxe v několika významných zahraničních firmách a vzdělání v oboru. Naší velkou předností je znalost českého i francouzského prostředí. Aktuálně spolupracujeme se státním i soukromým sektorem. Jsme připraveni pro Vás realizovat projekty doma i v zahraničí.

Kontaktujte nás, určitě najdeme společnou řeč barbora(at)agencybb.com.

Aktuality

Veletrh biopotravin BIOFACH Norimberk 2017

...se uskuteční 15.-18. února v Německu. Něco vás zajímá, chcete se semnou setkat? Budu na místě, neváhejte kontaktovat barbora(at)agencybb.com!

 

Setkání česko-francouzských podnikatelů ve Francii

...se uskuteční 2. února na Ambasádě České republiky v Paříži. Tešíme se na zajímavá setkání a krásný výhled na Eiffelovu věž! Pro více informací neváhejte kontaktovat barbora(at)agencybb.com nebo přímo organizátora akce French Commerce.

Vše nejlepší do nového roku 2017!

 

  • Známe vítěze festivalu Znojemský hrozen 2016!

Včerejší slavnostní večer měl velký úspěch, v Klubu Lávka v Praze byly vyhlášeny výsledky soutežních kategorii festivalu Znojesmký hrozen 2016. Zpestřením milého programu byla mimojiné návšteva herce Miroslava Donutila. Tisková zpráva je ke stažení na stránkách festivalu.

 

  • SIAL EXPO Paris, 16.- 20. říjen 2016

V říjnu se setkají všichni zástupci potravinářského průmyslu v Paříži na veletrhu SIAL PARIS EXPO 2016.  Zajímává vás současná situace na francouzském či celovropském trhu? Scháníte prodejce či dodavatele? BB agency bude na místě, napište mi! barbora(at)agencybb.com

 

  • Přípravy na festival Znojemský hrozen 2016

Připravujeme osmnáctý ročník festivalu Znojemský hrozen (6.-8.říjen 2016). Program bude jako vždy mňamózní! Představeny budou kulinární pořady, nejlepší gastro časopis, kuchařská kniha a další delikatesní překvapení. Více informací na internetových stránkách festivalu.

 

  • Veletrh MDD Paris, 30.- 31. březen 2016

V Paříži probíhá veletrh potravinářských firem, které vyrábí potraviny pro soukromé značky (private labels). Zajímává vás současná situace private labels na francouzském či celovropském trhu? Scháníte dodavatele? BB agency je na místě, napište nám! barbora(at)agencybb.com

 

Připravujeme: České potraviny na Grand Marché 2016

O víkendu 18.- 19.3.2015 připravujeme prezentaci českých potravin s chráněným označením na veletrhu "Grand marché" ve městě Bourg en Bresse ve Francii. Před širokou veřejností se zde představí více než 100 výrobců kvalitních Evropských potravin (Francie, Špaňelsko, Itálie, Belgie, Švýcarsko). Ministerstvo zemědelství ČR podporuje tuto akci! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat: